بنیاد حضرت مهدی موعود(عج) شهرستان‌های استان تهران بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) شهرستان های استان تهران هم‌اکنون 13 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

معارف مهدویت را به خانواده و دوستان تان هدیه کنید

می توانیم با ترویج سفره کتاب حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه برای ارتقای دانش مهدوی خانواده و اطرافیان خود قدمی موثر برداریم. کتاب یکی از بهترین عوامل ارتقای معارف جامعه نسبت به امام زمان علیه السلام می باشد.
هر یک از بسته ها دارای 12 کتاب با عناوین متفاوت و در رده های سنی مختلف شامل تخصصی، عمومی، نوجوانان و کودکان می باشد. برچسب وقف در گردش بر روی کتاب ها قرار داده شده است تا خواننده پس از مطالعه کتاب را در اختیار دیگری قرار دهد. برای شرکت در قرعه کشی یک جمله از مطالبی که درباره حضرت مهدی علیه السلام آموختید یا یک جمله از احساسی که نسبت به حضرت پیدا کردید، به سامانه پیامکی ارسال نمایید.
جهت تهیه بسته های کتاب می توانید، نوع بسته و تعداد مورد نظرتان را همراه با نام خانوادگی به سامانه پیامکی ارسال نمایید. شماره سامانه پیامکی بنیاد فرهنگی شهرستان ورامین 30002223000397 می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به کانال پدر امت pedareomat@ مراجعه و یا با آیدی Haniyehirani@ تماس بگیرید.
آخرین ویرایش
در 1397/4/10 14:37 توسط زهره رجبی شیزری

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی

پیامک
30001366